Sık Sorulan Sorular
Buradasınız: Anasayfa / Sık Sorulan Sorular
Sık Sorulan Sorular
Firmamız hakkında tüm merak ettiklerinizi aşağıdaki sorular içinde bulabilirsiniz
PREFABRİK YAPI NEDİR?
Yapıların taşıyıcı sistemi çelik konstrüksiyon yapılardır. Yapıyı oluşturan bütün ürünler (Duvar üniteleri ,çatı ve kaplamaları, tavan kaplama, kapılar pencereler ve elektrik tesisatı, iç-dış boya) fabrika ortamında hazırlanarak kurulumu profesyonel ekipler tarafından montaj işlemi gerçekleştirilen yapılardır.
PREFABRİK YAPILARIN AVANTAJLARI NELERDİR?
Prefabrik yapılar her türlü kullanım amacına uygun imal edilebilirler. Prefabrike yapılar standart modüllerden oluştuğu için pratik ve hızlı bir şekilde kurulur. Esnek yapı özelliğiyle deprem ve zemin kaymalarına karşı dayanıklıdırlar. Prefabrik yapılar bütün iklim şartlarına göre imal edilebilirler. Ses ve ısı yalıtımı konusunda diğer yapılardan üstün özelliklere sahiptirler. Çevreye zarar vermeden ve kirletmeden kısa sürede kurulur. Modern yapılar tasarlanabilir üretilebilirler. Yangına karşı dirençlidirler. Prefabrik yapılar demonte özelliğiyle isteğe bağlı olarak sökülüp başka bir yere montajı yapılabilir.
PREFABRİK YAPILAR DEPREME DAYANIKLIMIDIR?
Prefabrik yapılar 1.derece deprem koşulları göz önünde bulundurularak üretilir.
PREFABRİK YAPILARDA ISI VE SES YALITIM VAR MIDIR?
Prefabrik yapılar ısı ve ses yalıtımlı olarak üretilmektedir.
PREFABRİK YAPI İÇİN RUHSAT GEREKLİMİDİR?
Prefabrik yapılarda betonarme yapılar gibi izne tabidir. Ruhsat ve yasal izinlerle müşterimiz kendileri ilgileniyorlar.
PREFABRİK EVLERİ EN FAZLA KAÇ KATLI YAPILABİLİR?
Prefabrik yapılar 2 katlı ve çok katlı olarak yapılabilmektedir.
PREFABRİK YAPILAR İKLİM ŞARTLARINA UYGUN MUDUR?
Her türlü iklim şartlarına göre üretim yapılmaktadır. Yapıların kurulacağı yerin iklim özellikleri dikkate alınarak üretim yapılmaktadır.
PREFABRİK YAPILARIN ÖMRÜ NE KADARDIR?
Prefabrik yapılar uzun ömürlü yapı sınıfında olup, periyodik bakımları yapıldığında ömürleri betonarme yapılarla aynıdır.
PREFABRİK YAPILAR SADECE YAZLIK AMAÇLIMIDIR?
Prefabrik yapılar 4 mevsim kullanıma olanak sağlayacak bir yalıtım sistemi ile donatılmıştır. Her iklim şartlarına uygun bina üretilebilmektedir. Yapıların kurulacağı yerin iklim özellikleri dikkate alınarak üretim yapılmaktadır.
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın