Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Eylül Prefabrik 2000 yılında kurulmuş genç ve dinamik bir firmadır.  20 yıllık tecrübesiyle prefabrik yapılar, konteynerlar, prefabrik ve hafif çelik yapı alanında uzman kadrosuyla hizmet vermektedir, Sürekli gelişme ve iyileşme ile değerlerimize sahip çıkarak markamıza ve müşterilerimize değer katmaya devam ediyoruz.

Eylül prefabrik önceklikli hedefi müşteri memnuniyeti olan, kaliteli ürün, güvenilir, yenilikçi, modern ve ekonomik fiyatlarla ürünlerini  müşterilerine ulaştırmayı hedeflemektir.

Eylük prefabrik kamp tesisleri, şantiye binaları, kalıcı prefabrik binaların anahtar teslim kurulumuna yönelik kaliteli, hızlı ve ekonomik çözümler sunmaktadır.

Türkiye ve Dünyanın farklı bölgelerinde birçok prefabrik yapı ve şantiyelerin kurulumunda öncülük yapmakdan gurur duymaktayız.

Eylül Prefabrik bugüne kadar;

USA KBR-framaco inşaat projesinde , IRAK  Askeri Yemekhane, Askeri Yatakhane, Uçak Hangaraları  Projesinde, Afganistan-Kandahar İli Yol Projesi,  LİBYA-Tripolli Rönesans Selahattin Üniverstesi Kampüsü Projesi, SIRBİSTAN-Belgrad Amerikan Elçilik Bina İnşaatı Projesinde ve Türkiyenin Çeşitli Büyük Öncü Projelerinde ( İstanbul Yeni Havalimanı, Kuzey Marmara Otoyolu, Halkalı Kapı Kule Yüksek Hızlı Tren,  Ankara-Konya Yüksek Hızlı Tren, Ankara-Kırıkkale Yüksek Hızlı Tren, Yaprak Hes Projesi, 1.Ordu Kamplarında Personel Binaları, 2.Ordu Kamplarında Çeşitli Personel Binaları, Soma Termik Santrali, Artvin-Yusufeli Double Yol Projesi, Mekece Pamukova Yol Projesi, Harran Ovası Sulama Projesi, Akköy-Yaşmaklı-Aladereçam Hidro Elektirik Santrali Projesi, gibi projeleri gerçekleştirmiş ve başarıyla teslim edilmiştir.

Siz değerli müşterilerimizin hayallerini gerçekleştirmek ve hedeflerine ulaşmasında öncü olmak bizler için onur ve gurur vericidir.


0

0

0

0
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın